Obóz w Szklanej Hucie po raz 23!

W programie między innymi całodniowe wycieczki autokarowe. Szczegóły programu będą podane.

Miejsce: Baza harcerska Hufca Lębork „Róża Wiatrów” w Szklanej Hucie nad morzem – tylko 50 miejsc .

Warunki socjalne podczas : Uczestnicy zakwaterowani są w nowych namiotach po 5- 6 osób, kanadyjki, materace, koce. Namioty wyposażone w podesty drewniane.W każdym namiocie jest regał. Toalety typu TOI, stała umywalnia polowa z dostępem do ciepłej i zimnej wody, prysznice i toalety w budynku gospodarczym osobno męska i damska. Kuchnia w budynku z pełną obsługą kucharską, stołówka- wiata , w razie niepogody ściany zasuwane. 4 posiłki . Lekarz , pielęgniarka, ratownik w bazie.

Teren obozu : las sosnowy , bliskość morza tworzą mikroklimat posiadający walory zdrowotne.

Termin: 28.06 – 15.07.2018

Koszt: – ok. 1250zł

Zasady zgłoszenia : W pierwszej kolejności na obóz są przyjmowani harcerze II Szczepu „Orlęta” do 20.04, po tym terminie w miarę wolnych miejsc harcerze z hufca , ewentualny udział wg kolejności zgłoszeń (zgłoszeni tworzą listę rezerwową ). Po tym terminie zostanie podana informacja o ilości miejsc.

1.Wypełnić formularz zgłoszeniowy i równocześnie wpłacić na konto pierwszą ratę rezerwującą miejsce – 300zł – dopiskiem Szklana Huta Ze względu na ponoszone koszty min: rezerwacja pociągu, ubezpieczenie, rezerwacja miejsc w bazie harcerskiej kwota ta w razie rezygnacji nie będzie zwracana. Po zgłoszeniu się należy dokonać wpłaty wciągu 3 dni. Przy wypełnianiu formularzu rodzic podaje swojego maila .

2. Pobranie karty kwalifikacyjnej obozu ze strony elektronicznie. Kartę należy wydrukować i dostarczyć do Komendy Hufca ZHP Tarnów ul. Konarskiego 17 w czwartki między godziną 16.30 – 17.30. Lub do Szkoły Podstawowej nr 9 w Tarnowie ul. M. Dąbrowskiej 6 . Karty najpóźniej do

3. II rata do 10.05.2018 – 500 zł III rata do 5.06.2018 – 450 zł Można też wpłacić od razu całość.

Nr konta: 68 1750 0012 0000 0000 3670 0769 Hufiec Tarnów im. Gen. Józefa Bema, ul. Konarskiego 17 Z dopiskiem: Szklana Huta2018 – Faktury będą wystawiane na osoby dokonujące wpłat /właścicieli konta/

4. Rodzice i uczestnicy powinni zapoznać się z regulaminem obozu i wyposażeniem uczestnika.

W razie pytań można pisać na adres komendantki obozu: m.tomasiewicz@autograf.pl Komendantka – hm Marta Tomasiewicz Opiekę nad dziećmi sprawować będą instruktorzy Związku Harcerstwa Polskiego i osoby, które posiadają odpowiednie kwalifikacje , zgodne z obowiązującymi przepisami.

WYPOSAŻENIE UCZESTNIKA OBOZU:

o legitymacja szkolna (ważna na rok 2018),

o kompletny mundur harcerski,

o śpiwór, prześcieradło, jasiek (mała poduszka),

o kurtka przeciwdeszczowa lub sztormiak, gumiaki,

o latarka,

o przybory toaletowe (mydło, szampon, szczoteczka do zębów, pasta, proszek do prania),

o ręczniki (kąpielowy i mały),

o strój kąpielowy,

o obuwie sportowe, klapki, sandały,

o ubranie:

– skarpety (kilka par), – bielizna osobista, – podkoszulki, – sweter, bluza, – dres

o Krem do opalania

o Środek przeciwko komarom

o Czapka, kapelusz, chusteczka na plażę

o Przybory do pisania, zeszyt w kratkę

o Przybory do szycia nożyczki

o Garść gwoździ małych i dużych

o Sznurek

UCZESTNIK OBOZU BIERZE NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ NASTĘPUJĄCE PRZEDMIOTY: biżuteria, aparat fotograficzny, sprzęt grający, telefon komórkowy i inne drogie przedmioty.

Zgłoszenia i karta kwalifikacyjna na: http://tarnow.zhp.pl/szklana-huta-2018-po-raz-23-zielone-oko-zaprasza/#more-9203